Hentbol takımının sağlık sponsoru Park Hospital Hastanesi oldu

Hentbol takımının sağlık sponsoru Park Hospital Hastanesi oldu

Adıyaman 15.09.2017, 17:56 15.09.2017, 18:07 Adiyaman Cihan Haber
Hentbol takımının sağlık sponsoru Park Hospital Hastanesi oldu

 Hentbol Süper Lig’in yeni ekiplerinden Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımının sağlık sponsoru Özel Adıyaman Park Hospital oldu.  

  Adıyaman’ı bu sezon Hentbol Süper Ligi’nde temsil edecek olan Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımı, Özel Adıyaman Park Hospital ile sağlık sponsorluğu anlaşmasına vardı. 2017-2018 sezonu için geçerli olacak anlaşmayı Adıyaman Belediyespor Genel Koordinatörü Mehmet Yıldırım ile Özel Adıyaman Park Hospital Genel Müdürü Gürkan Alagöz imzaladı.
  Özel Adıyaman Park Hospital’de gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Hastane Genel Müdürü Gürkan Alagöz, her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirterek, “Özel Adıyaman Park Hospital ailesi olarak bugün Adıyaman Belediyesporumuzu ağırlamış bulunmaktayız. Bu yıl Süper Lig’e çıkarak ilimiz spor tarihinde en üst ligde mücadele etme hakkı elde eden takımımızın başarısından dolayı gururluyuz. Bu gururun baş mimarlarından olan ve Adıyaman’da sporun gelişmesine ciddi katkı sunan Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu’ya Özel Adıyaman Park Hospital Hastanesi olarak çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Adıyaman Belediyespor Genel Koordinatörü Mehmet Yıldırım beye de kurumumuzla olan ilişkileri, destekleri ve sporcularla aramızda kurduğu bağdan dolayı teşekkür etmek istiyoruz.
  Özel Adıyaman Park Hospital Hastanesi olarak Adıyaman’ımızın ve bölgemizdeki her türlü spor faaliyetinde sporcularımıza, antrenörlerimize ve yöneticilerimize sağlık alanında tüm desteği sunma garantisini veriyoruz. Her ne kadar özel bir hastane olsak da, sosyal hastanecilik yapmaya çalışıyoruz. Bundan dolayı spora ve spor yapan gençlere destek vermemizin oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Bu kapsamda Adıyaman Belediyespor ile bir yıl süreli bir sağlık sponsorluğu anlaşması yaptık. Her iki kuruma ve sporseverlerimize hayırlı olur inşallah” dedi.
  Daha sonra konuşan Adıyaman Belediyespor Genel Koordinatörü Mehmet Yıldırım ise Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’dan gördükleri desteklerden sonra dışarıdan bir destek daha görmenin kendilerini daha da motive ettiğini söyleyerek, “Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımı olarak 2017-2018 sezonunda ilimizi Hentbol Süper Lig’inde temsil edeceğiz. Süper Lig’de ilimizi en iyi şekilde temsil edebilmek için biz elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte bize destek olan Özel Adıyaman Park Hospital Hastanesi’ne ve özellikle de Hastanemizin Genel Müdürü Gürkan Alagöz beye çok teşekkür ediyoruz. Bu destek bizler adına çok önemliydi. Gücümüze güç kattı” şeklinde konuştu.
  Konuşmaların ardından, Adıyaman Belediyesi Genel Koordinatörü Mehmet Yıldırım, Özel Adıyaman Park Hospital Genel Müdürü Gürkan Alagöz’e takım forması hediye etti. İmza törenine takım oyuncuları ve antrenörler de katıldı.

Kaynak: Adıyaman Cihan Haber
Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu