Güvenlik görevlisinden örnek davranış

Güvenlik görevlisinden örnek davranış

Adıyaman 22.12.2017, 16:10 22.12.2017, 16:10 Adiyaman Cihan Haber
Güvenlik görevlisinden örnek davranış

 Adiyaman’ın Besni ilçe Devlet Hastanesinde görevli bir güvenlik görevlisi hastanede bulduğu parayı sahibine teslim etti. 

Besni Devlet Hastanesi çıkış kapısında bulduğu çöp görünümünde poşeti merak eden güvenlik görevlisi aldığı poşet içerisinde bir miktar para olduğunu görünce durumu hastane idaresine bildirdi. Güvenlik kamera kayıtlarında yapılan incelemelerde hastanenin çıkış kapısında tekerlekli sandalyede kalkarken parasını cebinden düşüren Vakkas Şahin’in olduğu tespit edildi. 85 yaşındaki Vakkas Şahin’e, ulaşan hastane idarecileri durumu anlatması üzerine hastaneye gelen Şahin, burada 510 TL olan parasını hastane idarecilerinden teslim aldı. Kaybettiği parasından tamamen umudunu kestiğini ve daha sonra güvenlik görevlisi tarafından bulunup kendisine teslim edilen paradan dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten Vakkas Şahin, güvenlik görevlisine ve hastane idaresine sonsuz teşekkür etti.
Yaşlı hasta Vakkas Şahin’e, parayı teslim eden Besni Başhekimi Op.Dr.Ali Helli, "Hastamızın mutluluğu bizim için en büyük değerdir. Böyle dürüst bir personelimizle çalışmaktan ötürü mutluyuz. Hacı Murat kardeşimiz örnek bir davranış sergileyerek hastanemiz adına bizleri gururlandırdı. Kendisini bu davranışından ötürü tebrik ediyorum" dedi.

Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
24
parçalı bulutlu