Belediye konservatuarından Türk halk müziği esintisi

Belediye konservatuarından Türk halk müziği esintisi

Adıyaman 18.12.2017, 14:27 18.12.2017, 14:28 Adiyaman Cihan Haber
Belediye konservatuarından Türk halk müziği esintisi

 Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korusu tarafından düzenlenen ‘Türkülerle Anadolu’ konseri büyük ilgi gördü.
Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korosu, düzenlediği ‘Türkülerle Anadolu’ konseriyle sanatseverlere Halk Müziği esintisi sundu.
Adıyaman Üniversitesi Rektörlük konferans salonunda düzenlenen konserde birbirinden güzel parçaları seslendiren Türk Halk Müziği Korosu şefi Mahmut Karadağ ve sanatçılar, sanatseverlerden yoğun alkış aldı. Programa konuk sanatçı olarak katılan Kahtalı Hamido da söylediği türkülerle davetlileri coşturdu.
Konser sonunda Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Askerlik Şube Başkanı Davut Kulalar ve Emniyet Müdürü Metin Alper sanatçılara plaket ve çiçek takdim etti.


 Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Askerlik Şube Başkanı Albay Davut Kulalar, Emniyet Müdürü Metin Alper, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, belediye başkan yardımcıları, kurum ve belediye birim müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Kaynak: Adıyaman Cihan Haber
Yorumlar (0)
19
açık