457251

banner193

banner194

banner192

banner195

banner186

banner188

banner196

banner184
22 Ağustos 2019 Perşembe

Şehit ateşi Adıyaman'a düştü

"Kölem Olur musun" Adlı Kitap Çıktı

Adıyamanlı Nur Nihan Bayram’ın ‘‘Kölem Olurmusun ?’’ isimli ilk kitabı çıktı

01 Şubat 2016 Pazartesi 17:28
"Kölem Olur musun" Adlı Kitap Çıktı
banner198
Adıyamanlı Nur Nihan Bayram’ın ‘‘Kölem Olurmusun ?’’ isimli ilk kitabı çıktı 
Nur Nihan Bayram 1990 Adıyaman Doğumlu, İstanbul Arel Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümü mezunu, uzun yıllar kendisine ait butiğini işletmiş olup talihsiz bir doğal felaket sonucu kapatmak zorunda kalmış, kendisini hep hayalini kurduğu yazarlık çalışmalarına bu vesileyle adamış oldu. Aynı zaman’da yazarlık dünyasına ilk adımını atmış olan hemşerimiz, ilerleyen dönemlerde ikinci kitabının hazırlığına başlayacağını söylüyor.

  Karayel yayınları’nda yayınlanan "Kölem Olur musun ?" isimli kitabı okuyucuların beğenisine sunuldu.

  Kitabının hedef kitlesinde, kitle kadın olarak görünse de, kadınların çeşitli davranışlarının psikolojik kaynaklara dayanarak nedenlerini merak eden erkek okuyuculara da hazırlanmış ve ilgisini çekecek bir formatta olmakla birlikte, aşkın psikolojik nedenlerini inceleyen bir roman.

  İlham olarak, öncelikle kendisini baz alarak etrafında gördüğü her şeyi inanılmaz bir dikkatle inceleyip hatta kendini onların yerine koyup, olaylara tepkileri değerlendirip kitabında karakter olarak can verdi.  Yazar ve kitap ile ilgili bilgiye www.facebook.com/sosyetiksizofreningunlugu sayfasından ulaşabilirsiniz. 

banner187

    Yorumlar

banner199
banner202
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV