457251

banner193

banner194

banner192

banner195

banner186

banner188

banner196

banner184
22 Ağustos 2019 Perşembe

Şehit ateşi Adıyaman'a düştü

Adıyaman’dan, Bayırbucak Türkmenleri'ne 2 Tır Dolusu Yardım

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı tarafından toplanan 2 TIR dolusu gıda malzemesi Bayırbucak Türkmenlerine gönderildi.

31 Ocak 2016 Pazar 13:11
Adıyaman’dan, Bayırbucak Türkmenleri'ne 2 Tır Dolusu Yardım
banner198
 AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı tarafından toplanan 2 TIR dolusu gıda malzemesi Bayırbucak Türkmenlerine gönderildi. 
AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen "Suriye'deki Kardeşlerimiz Aç ve Üşüyor" adlı yardım kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi göstererek 2 TIR dolusu yardımda bulundu. Hayırsever vatandaşlar tarafından bağışlanan yardım malzemeleri Turgut Reis Mahallesinde bulunan bir depoda toplandı. Toplanan yardım malzemeler AK Parti üyeleri ile hayırsever vatandaşlar tarafından TIR'lara yüklendi. Yüklenen malzemeler SuriyeliBayırbucak Türkmenlerine gönderilmek üzere yola çıktı.  
Yapılan yardımlarla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hakan Gürsoy, “AK Parti Genel Merkezimiz Bayırbucak Türkmenlerine duyarsız kalmayıp Türkiye genelinde bir yardım kampanyası başlattı. Bu yardım kampanyasına biz Adıyaman ili olarak destek verdik. Bu konuda Adıyaman halkına çok teşekkür ediyorum. Yardım kampanyamız ayın 21’inde sona ermişti. Bildiğiniz üzere sınırda yardım TIR'ların Rusya tarafından vurulması üzerine, yardımları gönderemedik. Bugün itibariyle gereken izinlerimizi aldık. Yardım TIR'larımız Pazartesi günü Kilis Öncü Pınar Kapısında olacak ve kardeşlerimize yardımlar ulaşacak. Adıyaman halkı her zaman olduğu gibi bu konudan da oldukça duyarlı ve ilgili davrandı. Ben eminin yardım paketi getiremeyenler de dualarıyla destekte bulundular” ifadelerini kullandı.
banner187
Adıyaman Cihan Haber

    Yorumlar

banner199
banner202
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV