457251

banner193

banner194

banner192

banner195

banner186

banner188

banner196

banner184
24 Ağustos 2019 Cumartesi

Kaza yapan araçtan fırlayan kadın öldü

Minik jimnastikçiler hünerlerini sergiledi

Minik jimnastikçiler hünerlerini sergiledi

12 Şubat 2018 Pazartesi 16:53
Minik jimnastikçiler hünerlerini sergiledi
banner198
Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü okul sporları faaliyet programında yer alan artistik jimnastik il seçmeleri Yeni Mahalle Spor salonunda yapıldı.
Müsabakalar başlamadan önce Dahi Çocuk Ana Okulu öğrencilerinin jimnastik gösterisi, aileler ve izleyiciler tarafından büyük bir beğeniyle izlendi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Adıyaman’da gerçekleştirilen artistik jimnastik il seçmelerinin Adıyaman Merkez, Besni ve Gölbaşı ilçelerinden toplam 10 okuldan 22 sporcunun katılımı ile görsel bir show havasında başladığını söyledi.
Müdür Keleş, “İlimizde profesyonel jimnastikçilerin yetiştirilmesi için federasyon il temsilcimiz ve antrenörlerimizin özverili çalışmaları sonunda meyvelerini vermeye başladı. Özellikle ailelerin ilgisi ve çocuklarına gösterdikleri ilgi Adıyaman’da yeni bir branş olan jimnastiğin gelişimi için büyük bir önem taşımaktadır.
Bugün burada dereceye giren sporcular Kayseri ilinde yapılacak olan Türkiye finalleri yarışmalarında ilimizi temsil edeceklerdir. Ben minik sporcularımıza ve onları yalnız bırakmayan tüm ailelerimize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.
banner187
Adıyaman Cihan Haber

    Yorumlar

banner199
banner202
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV