457251

banner193

banner194

banner192

banner195

banner186

banner188

banner196

banner184
22 Ağustos 2019 Perşembe

Şehit ateşi Adıyaman'a düştü

Samsat Belediyesinden asfaltlama çalışması

Adıyaman’ın Samsat İlçe Belediyesi yeni sokak ve caddelerini asfaltlayarak asfaltlı yol ağını genişletti.

11 Temmuz 2016 Pazartesi 17:47
Samsat Belediyesinden asfaltlama çalışması
banner198
 Adıyaman’ın Samsat İlçe Belediyesi yeni sokak ve caddelerini asfaltlayarak asfaltlı yol ağını genişletti. 
Samsat Belediyesi Kale mahallesinde Gazi, Zeynel Aslan ve Yavuz Selim caddeleri ile Yavuz Selim mahallesinde Fevzi Çakmak, Atatürk, Gazi, Hürriyet ve Cumhuriyet caddelerini asfaltlayarak vatandaşlara rahat bir nefes aldırdı.
Asfaltlanan yollarda incelemelerde bulunan Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat, 10 kilometrelik yolun asfaltlandığını, havaların sıcak olmasından dolayı asfaltın kısa sürede tuttuğunu ve vatandaşlar mağdur edilmeden ilçenin güzel bir görünüme kavuşturulduğunu belirtti.
Fırat, “Göreve geldiğimizden beri şehir içi yollara ağırlık vermekteyiz. Yaptığımız proje ve çalışmalar neticesinde birçok sokak ve caddemizi kilitli parke taşı ile döşedik. Bazı caddelerimizi ise asfaltlamaktayız. İlçemiz şehir planına uygun yapıldığından cadde ve sokaklarımız oldukça geniştir. Bu nedenle yaptığımız yol çalışmaları oldukça maliyetlidir. Hiçbir bahaneyi öne sürmeden vatandaşımıza hizmet etmenin yollarını arıyoruz. Son olarak yaptığımız 10 kilometrelik yol çalışmamız ile bu alanda iyice rahatladık. Hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz" diye konuştu.
banner187
Adıyaman Cihan Haber
Anahtar Kelimeler: AdıyamanSamsatHaber

    Yorumlar

banner199
banner202
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV