457251

banner193

banner194

banner192

banner195

banner186

banner188

banner196

banner184
22 Ağustos 2019 Perşembe

Şehit ateşi Adıyaman'a düştü

Daire Başkanı Özer Besni Devlet Hastanesi personellerinin çok iyi çalıştığını söyledi

Daire Başkanı Özer Besni Devlet Hastanesi personellerinin çok iyi çalıştığını söyledi

03 Eylül 2017 Pazar 13:21
Daire Başkanı Özer Besni Devlet Hastanesi personellerinin çok iyi çalıştığını söyledi
banner198
  Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Denetim ve Müşavirlik Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Özer ve beraberindeki heyet, Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Besni Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu. 
Daire Başkanı Mehmet Özer, Adıyaman Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş, Adıyaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Erdoğan Öz ve Saha Koordinatörü Ahmet Sağlık, Besni Devlet Hastanesini ziyaret ederek hastaların ve hastane personelinin bayramını kutlayarak sorunları dinledi. Daire Başkanı Mehmet Özer ve beraberindeki heyet, hastanede bir dizi inceleme yaptıktan sonra hastaları ve hastane personelini ziyaret ederek bayramlarını kutlayıp sorun ve sıkıntılarını dinledi.
Yapılan incelemelerle alakalı açıklamalarda bulunan Daire Başkanı Mehmet Özer, "Arkadaşlarımızla birlikte Besni Devlet Hastanesini ziyaret ederek hastane personelinin ve hastaların bayramlarını kutlayarak sayın bakanımızın özel selamını ilettik. Ayrıca hastanemizin sorun ve sıkıntıları varsa bunları da not alarak Sayın Bakanımıza ileteceğiz. Besni Devlet Hastanemiz vatandaş ve konfor odaklı bir şekilde hizmetlerini sürdürüyor. Bizim hedeflediğimiz şehir hastanesi konseptine yakın bir hastane olarak görünüyor. Ayrıca hastane personeli de çok iyi çalışıyor. Bütün mevzuatı iyi biliyor. Hastane personeli yeni konseptler belirlemiş ve bunu halka sevdirmek amacıyla ve vatandaş burada daha rahat etsin diye gerekli ilgi ve alakayı göstermişler ve göstermeye de devam ediyorlar. Biz bunu burada gördük" dedi.
Daire Başkanı Mehmet Özer ve beraberindeki heyet daha sonra Gölbaşı Devlet Hastanesine geçti.
banner187
İHA

    Yorumlar

banner199
banner202
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV