457251

banner193

banner194

banner192

banner195

banner186

banner188

banner196

banner184
22 Ağustos 2019 Perşembe

Şehit ateşi Adıyaman'a düştü

Helal olsun sana Metin Alper

Helal olsun sana Metin Alper

23 Şubat 2017 Perşembe 00:39
Helal olsun sana Metin Alper
banner198
 Buradan İl Emniyet Müdürü Sayın Metin Alper'i tebrik ve takdir ediyoruz. 
Kendisi geldiği günden bu güne memlekette yaşanılan olayları gerçekleştiren şahıslar en gec 3_4 saat içerisinde yakalandı.  Emniyettin bütün birimlerinde bir hareketlenme bir kipirdanma yaşandı. Artık olay yapan şahıslar en gec bir kaç saat içerisinde yakalanıyor. Başka illerde suç işleyerek bizim bu güzel şehre gelenler de burda yakalanıyor. Bu adam hem işine hemde vatandaşa karşı göstermiş olduğu güler yüzlü ve sıcak kanliligi ile takdir toplamaya başladı. Sadece emniyet işlerine değil aynı zman da sosyal etkinlikler yaparak vatandaşlar la gerek hali saha maçlarında gerekse sosyal aktivitelerde bir araya geldi. 
Bazılarıniz belki hayırdır neden bunu paylasiyorlar diye sora bilir. Biz cevap verelim boşuna dememisler Yiğidi öldür hakkını yeme diye. Adam gerçekten de geldiği günden bu yana durmadan çalışıyor.
Bizler Emniyet Müdürü Metin Alper'e emniyete bağlı şube müdürlerine aynı zman da bütün polis memurlarimiza üstün çalışma ve başarılarından dolayi tebrik ediyoruz. Allah görevini layıkıyla yerine getiren ve getirmeye çalışan bütün emniyet mensuplarimizin yardımcısı olsun.
Adıyaman Cihan Haber Ailesi...
banner187
Adıyaman Cihan Haber
Anahtar Kelimeler: AdıyamanMetin AlperEmniyet

    Yorumlar

banner199
banner202
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV