457251

banner193

banner194

banner192

banner195

banner186

banner188

banner196

banner184
24 Ağustos 2019 Cumartesi

Kaza yapan araçtan fırlayan kadın öldü

TEOG’a girecek öğrencilere “Quantum motivasyon” semineri verildi

TEOG’a girecek öğrencilere “Quantum motivasyon” semineri verildi

10 Şubat 2017 Cuma 16:03
TEOG’a girecek öğrencilere “Quantum motivasyon” semineri verildi
banner198
 Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Adıyaman’da, TEOG sınavına girecek olan öğrencilere “Quantum motivasyon” semineri verildi. 
Türkiye Petrolleri Kültür Merkezi Salonunda düzenlenen seminere, İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Halim Ulaş, okul idarecileri, öğretmenler ve TEOG sınavına girecek olan öğrenciler katıldı.
Yoğun ilginin gösterildiği seminerde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, öğrencilere sosyal aktivitelere ilgi göstermelerini özellikle spor yapmaları konusunda konuşmalarda bulundu. Öğrencilerin daha başarılı bir birey olması için derslerine önem verdikleri kadar sportif faaliyetlere de önem vermelerini aynı zamanda interneti ve telefonu sağlıklı bir şekilde kullanılmasının gerektiğini belirterek öğrencilere başalar diledi.
Yapılan konuşmaların ardından geçilen seminerde Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Halim Ulaş, her öğrencinin bir hedefinin olması gerektiğini belirterek “Quantum motivasyon” ile ilgili bilgi verdi.
banner187
Adıyaman Cihan Haber

    Yorumlar

banner199
banner202
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV