457251

banner272

banner290

banner291

banner292

banner214

banner296
25 Mayıs 2020 Pazartesi

Gölete giren 2 kardeş boğuldu

TUBİTAK Bilim fuarı gerçekleştirildi

TUBİTAK Bilim fuarı gerçekleştirildi

25 Ekim 2019 Cuma 16:52
TUBİTAK Bilim fuarı gerçekleştirildi
banner284
 Adıyaman’ın Kahta ilçesinde düzenlenen TUBİTAK 4006 Bilim Şenliği kapsamında düzenlenen bilim fuarında öğrenciler, hazırladıkları projeleri sergiledi.
Çıralık Ortaokulu ve Şehit Nazif Kaplan Ortaokulunda düzenlenen bilim fuarında öğrenciler, birbirinden farklı projelerini sergileme imkanına kavuştu. Kaymakam Saadettin Doğan ve beraberindeki protokol üyelerinin incelediği bilim fuarında öğrenciler, deprem, erozyon, radyasyonun bitikler zararları, solucan gübresinin faydaları, robotik kodlama ve mekatronik çalışmaları gibi proje çalışmalarını izledi. Kaymakam Saadettin Doğan, öğrencilerin sunumlarını dinleyerek öğrencilerden projenin hedefi, amacı ve faydaları hakkında bilgiler aldı. Kaymakam Saadettin Doğan, “Yarınımızın büyükleri ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yapmış olduğu birbirinden güzel projeleri bize umut verdi. Projelerin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” diye konuştu.
Programa, Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan, Belediye Başkan Vekili Osman Erol, siyasi parti temsilcileri, Müftü Rıfat Çevik ve Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen ile STK temsilcileri katıldı.
İHA

banner285

Anahtar Kelimeler: Adıyaman

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV