457251

banner241

banner213

banner217

banner214

banner203

banner235

banner205

banner230

banner243
18 Kasım 2019 Pazartesi

Veliler okul bahçesinde birbirine girdi

TUBİTAK Bilim fuarı gerçekleştirildi

TUBİTAK Bilim fuarı gerçekleştirildi

25 Ekim 2019 Cuma 16:52
TUBİTAK Bilim fuarı gerçekleştirildi
banner233
 Adıyaman’ın Kahta ilçesinde düzenlenen TUBİTAK 4006 Bilim Şenliği kapsamında düzenlenen bilim fuarında öğrenciler, hazırladıkları projeleri sergiledi.
Çıralık Ortaokulu ve Şehit Nazif Kaplan Ortaokulunda düzenlenen bilim fuarında öğrenciler, birbirinden farklı projelerini sergileme imkanına kavuştu. Kaymakam Saadettin Doğan ve beraberindeki protokol üyelerinin incelediği bilim fuarında öğrenciler, deprem, erozyon, radyasyonun bitikler zararları, solucan gübresinin faydaları, robotik kodlama ve mekatronik çalışmaları gibi proje çalışmalarını izledi. Kaymakam Saadettin Doğan, öğrencilerin sunumlarını dinleyerek öğrencilerden projenin hedefi, amacı ve faydaları hakkında bilgiler aldı. Kaymakam Saadettin Doğan, “Yarınımızın büyükleri ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yapmış olduğu birbirinden güzel projeleri bize umut verdi. Projelerin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” diye konuştu.
Programa, Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan, Belediye Başkan Vekili Osman Erol, siyasi parti temsilcileri, Müftü Rıfat Çevik ve Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen ile STK temsilcileri katıldı.
İHA

banner220

Anahtar Kelimeler: Adıyaman

    Yorumlar

banner240
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV