457251

banner272

banner214

11 Temmuz 2020 Cumartesi

Günün en acı haberi

Rektör Turgut, Adıyaman'ın il oluşunun 65. yıl dönümünü kutladı

Rektör Turgut, Adıyaman'ın il oluşunun 65. yıl dönümünü kutladı

01 Aralık 2019 Pazar 14:02
Rektör Turgut, Adıyaman'ın il oluşunun 65. yıl dönümünü kutladı
 Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, Adıyaman’ın il oluşunun 65. Yıl dönümünü kutlayarak açıklamalarda bulundu.

  Rektör Turgut, “Bu yıl, güneşin en güzel doğup en güzel battığı ve farklı kültürlerin asırlardır kardeşçe bir arada yaşadığı kadim şehrimiz Adıyaman’ın il oluşunun 65. yıl dönümünü kutluyoruz.

  Adıyaman, tarihi ve kültürel değerleriyle medeniyetimize öncülük etmiş önemli şehirlerimizden biridir. Her düşünceden ve inanıştan insanın barış içinde kardeşçe yaşadığı bu topraklar, ülkemize ve dünyaya örnek olmuştur. Barış ve huzurun yüzyıllardır hüküm sürdüğü Adıyaman, insanımızın ferasetli ve vakur duruşu sayesinde bugüne kadar birlik ve beraberliğinden asla taviz vermemiştir. Devletimizin ve milletimizin destekleri sayesinde her geçen gün daha da büyüyen Adıyaman, ülkemizin çeşitli illerinden Üniversitemize eğitim görmeye gelen gençlerimizle birlikte daha da büyüyüp gelişmektedir. Temennimiz, güzel şehrimizde yıllardır var olan huzur ve barış ortamının ilelebet sürmesidir. Bu duygu ve düşüncelerle, Adıyaman'ımızın il oluşunun 65. yılını kutluyor, şehrimizin aydınlık geleceği için canla başla çalışan dirayetli, vatansever hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

İHA

banner285

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV