457251

banner247

banner246

banner213

banner217

banner214

banner203

banner235

banner205

banner230

banner243
22 Kasım 2019 Cuma

Av tüfeğiyle yaşamına son verdi

Pekmez’den Tut Halk Eğitim Merkezine ziyaret

Pekmez’den Tut Halk Eğitim Merkezine ziyaret

26 Ekim 2019 Cumartesi 18:41
Pekmez’den Tut Halk Eğitim Merkezine ziyaret
banner245
 Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez, başta okuma yazma kursları olmak üzere bireylerin kişisel, mesleki sosyal gelişimlerine yardımcı olmak ve halkın yaşam kalitesinin yükselterek toplumsal refahın artırılmasına katkıda bulunmak amacıyla Tut Halk Eğitim Merkezi bünyesinde bireylere yönelik açılan meslek edindirme kurslarını ziyaret etti.

  Ziyarette Yeşim Pekmez’e Adıyaman Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Güllü, Müdür Yardımcısı Canan Aytekin, Tut İlçe Milli Eğitim Müdürü Talip Yücel, Tut Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Mustafa Uyar ve Müdür Yardımcıları eşlik etti.

  Tut Halk Eğitim Merkezi tarafından kadınlara yönelik açılan kursları ziyaret eden Yeşim Pekmez, kursiyerlerle ve kurs öğretmenleriyle sohbet ederek, faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi alıp, halk eğitim merkezine ait spor salonunu gezdi.

Tut ilçe ilçe merkezindeki temaslarının ardından Kaşlıca ve Akçetepe Köyüne geçen Yeşim Pekmez, Akçatepe ve Kaşlıca Köyünde geleneksel Anadolu kültürünün önemli öğelerinden halk eğitim merkezi bünyesinde açılan halı dokuma atölyesini ziyaret ederek, kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerini yakından inceledi.   

  Yeşim Pekmez, Tut ilçe ziyaretinin son bölümünde Akçatepe İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Burada sınıfları gezen Yeşim Pekmez, öğrencilerle sohbet ederek yakın ilgi gösterdi

İHA

banner220

Anahtar Kelimeler: Adıyaman

    Yorumlar

banner240
banner244
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV