457251

banner272

banner290

banner291

banner292

banner214

banner296
25 Mayıs 2020 Pazartesi

Gölete giren 2 kardeş boğuldu

Milletvekili Tutdere, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Milletvekili Tutdere, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

28 Ekim 2019 Pazartesi 14:26
Milletvekili Tutdere, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
banner284
 CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramıyla alakalı açıklamalarda bulundu.

  Milletvekili Tutdere mesajında, “Tüm yurttaşlarının hiçbir ayrıma, ötekileştirmeye tabi tutulmaksızın yaşamasını, fikri, vicdanı, irfanı hür nesiller yetiştirilmesini ve tüm komşularıyla iyi ilişkiler içinde, çağdaş dünyanın saygın üyeliğini amaçlayan cumhuriyetimizin, ilelebet payidar kalacağına duyduğumuz inanç, bugün ülkemizde ve dünyada yaşadığımız politik krizlerden kurtulmamız açısından yol göstericidir.

  Üstünlerin hukuku yerine, hukukun üstünlüğünü, demokrasiyi, tek bir sınıfın yerine halkın zenginleşmesini, rant yerine üretenin kazanmasını, laik ve sosyal hukuk devletini savunan bizlerin sorumluluğu, cumhuriyetimizi demokrasi, hukuk ve adaletle taçlandırmaktır.

  Unutulmamalı ki 16 Mayıs 1919'da bir avuç yol arkadaşıyla İstanbul'dan Samsun'a hareket eden Mustafa Kemal Atatürk, Anadolu'nun özgürlüğü ve bağımsızlığı ortak paydasında buluşturduğu milyonlarla, Kurtuluş Savaşı'nı zafere ulaştırmayı ve cumhuriyetimizi kurmayı başarmıştır.

  Cumhuriyet'in kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve yol arkadaşlarını rahmetle anıyor, cumhuriyetimizin 96. yılını coşkuyla kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

Adıyaman Cihan Haber

banner285

Anahtar Kelimeler: Adıyaman

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV