457251

banner247

banner213

banner248

banner252

banner214

banner205

banner230

banner243
12 Aralık 2019 Perşembe

3 Ton 180 kg kaçak tütün ile yakalanan şahsa 130 bin TL ceza

Köy okuluna eğitim desteği

Köy okuluna eğitim desteği

18 Kasım 2019 Pazartesi 12:36
Köy okuluna eğitim desteği
banner245
  Alidam Köyü Kültürel ve Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından Adıyaman’ın Kahta ilçesinin Alidam Köyünde eğitim gören öğrencilere kırtasiye, giyim ve spor malzemesi yardımında bulunuldu.
Alidam Köyü Kültürel ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, köyde eğitim gören yaklaşık 200 öğrenciye soğuğa dayanaklı mont, ayakkabı, defter, kalem ve spor malzemesi desteğinde bulundu. Yapılan yardımlarla alakalı açıklamalarda bulunan Alidam Köyü Kültürel ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Bektaş, “Köyümüz şehir merkezlerine uzak ve dağlık bir bölgede bulunuyor. Köyümüzde kış ayları çok soğuk bir şekilde geçiyor. Öğrencilerimizin üşümemesi için kışlık giysi yardımında bulunduk. Ayrıca öğrencilerimizin daha iyi bir şekilde eğitimlerini tamamlayabilmeleri içinde kırtasiye ve spor malzemeleri yardımında bulunduk. Derneğimize katkıda bulunarak bu gün öğrencilerimizi sevindiren hayırseverlerimize teşekkür ederim” diye konuştu.
Eğitime yönelik yapılan yatırımların her daim desteklenmesi gerektiğini kaydeden Kaymakam Saadettin Doğan, Alidam Köyü Kültürel ve Sosyal Yardımlaşma Derneğine ve hayırseverlere teşekkür etti.
Alidam Köyü İlkokulunda gerçekleşen malzeme dağıtım törenine Kaymakam Saadettin Doğan ve ilçe Milli Eğitim Müdür Şube Müdürü İsmail Öner katıldı.
İHA

banner249

Anahtar Kelimeler: Adıyaman

    Yorumlar

banner250
EN ÇOK OKUNANLAR
banner244
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV