457251

banner259

banner260

banner254

banner243
29 Ocak 2020 Çarşamba

Bomba yüklü araç olayında 2 kişi tutukladı

Erdemoğlu, Rektör Turgut ile bir araya geldi

Erdemoğlu, Rektör Turgut ile bir araya geldi

10 Eylül 2019 Salı 16:33
Erdemoğlu, Rektör Turgut ile bir araya geldi
  Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Erdemoğlu, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Eğitim ve yatırımlar konusunda fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Rektör Turgut, Erdemoğlu’na üniversitedeki çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
Erdemoğlu, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında Adıyaman Üniversitesinin yeni bir sayfa açtığını belirterek, “Erdemoğlu Mimarlık Fakültesini de bünyesinde barındıran Adıyaman Üniversitesinin Prof. Dr. Mehmet Turgut ile birlikte çok önemli çalışmalara imza atacağına inanıyorum. Bu kutsal görevde kendisine başarılar diliyorum. Bizler eğitim aşığı bir aileyiz. Eğitime yapılan yatırım, gelecek nesillere yapılan en önemli yatırımdır. Bu güzel memleketin bir bireyi olarak, üniversitemizin daha iyi bir noktaya erişmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan hiç kimsenin endişesi olmasın. Adıyaman Üniversitesini, saygıdeğer hocamızın da katkılarıyla, ülke genelinde adından söz ettirir bir üniversite haline getirmek sanayicisiyle, hocasıyla, vatandaşıyla herkesin öncelikli görevi olmalıdır” dedi.
Rektör Turgut ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, güzel temennilerinden dolayı Erdemoğlu´na teşekkür etti.
Turgut, “Öncelikle Ali Erdemoğlu’un üniversitemizi ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Hayır işlerinde yarışan, eğitim ve istihdama sağladığı katkıyla tanıdığımız Ali Erdemoğlu’na ilimize sunduğu her türlü destek için teşekkür ediyorum. Türkiye’mizin öncü kuruluşlarından biri olan Erdemoğlu Holding ile el ele vererek, üniversitemiz, ilimiz ve ülkemiz için çok daha güzel işlere imza atacağımıza inancım tamdır” diye konuştu.
Üniversite onur defterini de imzalayan Erdemoğlu, ziyaret sonrasında Turgut ile birlikte üniversite kampüsünde incelemelerde bulundu.
İHA

banner255

Anahtar Kelimeler: Adıyaman

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV