457251

banner214

27 Eylül 2020 Pazar

1 Terörist etkisiz hale getirildi .

Başkan Kılınç, Milletvekili Aydın ile birlikte deprem bölgesinde

Başkan Kılınç, Milletvekili Aydın ile birlikte deprem bölgesinde

28 Ocak 2020 Salı 16:04
Başkan Kılınç, Milletvekili Aydın ile birlikte deprem bölgesinde
Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile birlikte, Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8’lik depremden sonra bölgeye giderek vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

  Elazığ’ın Sivrice ilçesi olan ve birçok kentte şiddetli şekilde hissedilen 6.8’lik depremden sonra,  Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile birlikte afet bölgesini ziyaret eden Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, depremden etkilenen vatandaşlara ve yetkililere geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

  Ziyarete ilk olarak depremi Adıyaman’da en fazla hisseden noktalardan birisi olan Çelikhan’dan başlayan heyet, Çelikhanlılar adına Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut’u makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Çelikhan ziyaretinden sonra AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’un Elazığ programına dahil olan heyet, burada incelemelerde bulunarak, Elazığ halkının yanında olduklarını gösterdi. Günün son programında da, depremin etkilediği bir başka nokta olan Malatya’ya geçen Adıyaman heyeti, burada Malatya Valisi Aydın Baruş’u ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret ederek, Adıyaman halkının dualarının kendileriyle birlikte olduğunu iletti.

   Ziyaret sonunda bir değerlendirmede bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, “Devletimiz yaraları en kısa sürede saracaktır inşallah. Tüm Türkiye gibi Adıyamanlıların da duası ve kalbi Elazığ’daki ve Malatya’daki kardeşlerimizle birliktedir. Onların desteklerini iletmek için bugün afet bölgesindeki kardeşlerimizi ziyaret ettik. Rabbim ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmazsın” diye konuştu.

Adıyaman Cihan Haber
Anahtar Kelimeler: Adıyaman

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV