457251

banner300

banner301

banner214

banner298
07 Ağustos 2020 Cuma

Bunalıma giren şahıs tüfekle intihar etti

Adıyaman'dan Kılıçdaroğlu'na tam destek

Adıyaman'dan Kılıçdaroğlu'na tam destek

19 Temmuz 2020 Pazar 14:31
Adıyaman'dan Kılıçdaroğlu'na tam destek
 Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman kurultay delegelerinin tamamı, Ankara’da gerçekleştirilecek olan CHP 37. olağan kurultayda Kemal Kılıçdaroğlu’na tam destek vereceklerini söyledi.
Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman il, ilçe yönetimleri, gençlik ve kadın kolları ile Gölbaşı, Tut, Yaylakonak, Şambayat, Kesmetepe, Pınarbaşı ve harmanlı belediye başkanları ve kurultay delegelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek kararı açıklandı.
CHP’nin Adıyaman kurultay delegeleri toplantının ardından kamuoyuna yaptıkları ortak açıklamada, "Başlattığı adalet yürüyüşü ile demokrasi mücadelesini 31 Mart'taki yerel seçimlerle taçlandıran Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, ülkemizin dört bir yanına umut verdi. Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanlarımız da özellikle pandemi döneminde ortaya koydukları hizmetler ve kurdukları dayanışma ağı ile Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında Türkiye’yi nasıl bir yönetim anlayışının beklediğini gösterdiler.
Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı adalet ve demokrasi mücadelesi sürüyor.
Cumhuriyet Halk Partisi'nin iktidar yürüyüşünde önemli bir kilometre taşı olacak 37. Olağan Kurultayında genel başkan adayımızın Kemal Kılıçdaroğlu'dur” diye konuştu.
İHA
Anahtar Kelimeler: Adıyaman

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
KARİKATÜR
ARŞİV